15 Haziran 2009 Pazartesi

Deney Yapıyorum Eksir ' leFikri Mühime üyeliğimden sonra gelen numunelerden bir tanesi Exsir di.Aslında tamda kişisine yollamışlar diye bilirim.En son yaşadığımız Dizanteri telaşından sonra Exsiri denemeye karar verdim.Yıkamakta en çok titizlendiğim meyveyi alıp hemen görev mahalim olan mutfağa doğru yöneldim.
İki ayri kaba çilekleri bölüştürdüm üzerlierne 1 er litre su koydum sağdaki arkasında Exsir duran kaba yeterli ölçekte Exsir(yarım kapak) koydum.Diğer kaba anambabam usulu sadece su koydum ve beklemeye başladım.Deney olduğu için gayet titiz çalıştım.


Sizinde gördüğünüz gibi Exsir li su diğerine göre çok daha kirli.Belki fiyati kulağa ilk başta fazla gelsede 1 litre su için sadece yarım kapak kullanılıyor olması gayet cezbedici.

Karar sizin...

6 yorum:

 1. Asumancım ben bu gibi maddelerinde kimyasal içerdiğini düşünüyorum markete her gittiğimde markasını bilemiyorum ama bu temizleyiciler gözüme çarpıyor.Fakat daha henüz ikna olamadım

  YanıtlaSil
 2. Hmm ilginç..Ben de merak ediyorum bu ürünü,markette gezerken görmüştüm,almamıştım.Denemek lazım..

  YanıtlaSil
 3. sekerim boooool lari yazarken seni de aniyorum :D hani soyliyeyim dedim ;)

  YanıtlaSil
 4. Haklısın Kendimce insan baya zorlanıyor bu tip kimyevileri alırken ama ne yazıkkı sebzelerimize yapılan kimyasal uygullamalar yine kimyasallarla temizleniyor.Durum baya vahim bu acıdan bakınca..

  YanıtlaSil
 5. Teşekkürler Yasemin bende aynen öyle tahmin ettim.Boolll sevgiyle :)

  YanıtlaSil