25 Temmuz 2010 Pazar

Doruk Optik Ve Lens Merkezi


Öncelikle insan ne alırsa alsın mutlaka ilgi alaka ister ,bu bi sakız yada araba bile olsa müşteri ile ilişki çok önemlidir.Heleki eğer sağlık sebepleriyle ilgili bir alışveriş yapmak üzereyseniz işine hakim ve söylediklerinden emin olduğunuz kişiler sizi ferahlatıcaktır..

Bahsetmek istediğim Doruk Optik bu konuda bir profesyonel..Uzun süredir yaptığı optik işini gerçekten çok severek devam ettiren iki ortağın Optik ve Lens merkezi Doruk Optik..

Merkez diyorum çünkü aradığınız bütün markalar mevcut
Firma özellikle Flair markası üzerinde önemle duruyor.Resimlerde sadece renkli taşlarla süslenmiş gözlükler gibi görünsede bu gözlükler değerli ( zümrüt ve inci ) ve yarı değerli ( sawaroyski ) taşlarla bezeli..

Eğer şık bir hediye almak isterseniz veya kendinizi şımartmak isterseniz mutlaka tercih edeceğiz bir marka Flair..
Doruk Optik' te bassettiğim gibi müşteri menuniyeti çok önemli eğer lens alırsanız solüsyon ve resimde gördüğünüz şık lens kutuları hediye olarak çantanızda yerini alacak...

Lens fiyatlarınıda merak ederseniz ;

Renkli Lensler ; 25 tl - 60 tl arasında değişiyor

Numaralı Lensler ; 40 tl - 120 tl arasınada değişiyorVe çocuklarda düşünülmüş eğilip bükülen , afacanların elinde çekiştirilse bile eski haline kavuşan akıllı gözlüklerde firmanın ürün skalasında mevcut..

Eğer güneş gözlüğüne yada optik gözlüğe ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka Doruk Optiğe bi uğrayın derim

Kredi Kartına 12 taksite kadar taksitlendirme imkanları ile mutlaka sizede uygun şık bir gözlükle mutlu olarak evineze döneceksiniz..Doruk Optiğe ulaşmak için tık tıkk..

Bende tabiki gayet mutlu olarak bu yazı geçireceğim . :)


Sevgiler , Saygılar..

2 yorum:

  1. Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

    Saygılarımla.

    YanıtlaSil
  2. Paylaşıma teşekkürlerr.Sevgilerrrrr.....

    YanıtlaSil